Hakkımızda

Neden Bir Eğitim Kurumu Açma İhtiyacı Duyduk?

Biz Maya Group olarak uzun yıllardır sektörün her bölümünde hizmet vermekteyiz. Mesleğimiz de en iyiyi yapmak adına, yanımızda çalışan estetisyen arkadaşlarımızın eğitimini yıllardır doktorlarımız tarafından desteklemekte ve sürekli verdiğimiz eğitimlerimizle, kendilerini geliştirmelerini sağlamaktayız. Ancak, belli bir amaç yüklendiğinizde sadece kendi estetisyenlerinizi yetiştirmek veya gelişimini sağlamak yetmiyor, sektörde estetisyen olduğunu iddia edip, aslında meslekle alakalı donanıma sahip olmayan çok kişi var. Bakımlarda yapılan hatalar ve bilinçsiz uygulamalar insanların sektöre olan güvenini kaybetmelerine sebep oluyor. Bu durum sektörü geriye doğru çekiyor. Bunun tek sebebi eğitim eksikliğidir.

Bizde, kendi çalışanlarımıza gösterdiğimiz hassasiyeti tüm sektör çalışanlarına ileri estetisyenlik kursu olarak göstermeye ve bu eğitim açığını en güzel şekilde tamamlamaya, estetisyen olmak isteyen adaylarımızın da Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olarak eğitimlerini en donanımlı şekilde alıp sektöre atılmalarını sağlamaya karar verdik.

Eğitimlerimizdeki Farklılıklar Nelerdir?

Eğitimlerimiz titiz bir şekilde Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına bağlı kalmak kaydıyla, doktorlarımız ve konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmış olup, donanımlı ve kendine güvenen bir estetisyenin bilmesi gereken tüm konuları kapsamaktadır.
Aynı zamanda eğitimlerimiz doktorlarımız ve konusunda uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Ayrıca öğrencilerimizin katılacakları workshoplar, seminerler ve bunların sonunda verilen sertifikaları olacaktır. Meslek eğitimi hiçbir zaman masa başında öğrenilemez.

Bizden Eğitim Alan Öğrencilerimize İş Güvencesi Veriyoruz!

Öğrencilerimize iş istihdamı sağlıyoruz. Çünkü yetiştirdiğimiz öğrencilerimize ve eğitimimize güveniyoruz.

Üstelik bizden mezun olan öğrencilerimiz sektörde çalışmaya hazır halde kursu bitirecekleri için ve gerek kendi iş yerlerimiz, gerekse nasıl donanımlı bir eğitim alacaklarını bilen meslektaşlarımız şimdiden öğrencilerimizin mezuniyetlerini beklemektedirler.

Ayrıca iş yeri açmak isteyen öğrencilerimize fizibilite, iş yeri kurma, cihazlar, ürünler, iş güvenliği, salon açma işlemleri konusunda da ücretsiz danışmanlık yapıp, isteyen her öğrencimizin tecrübelerimizden faydalanmasını sağlıyoruz.